ADVANCE HCT800/1 - 10,3:1 Keerkoppeling
Medium/heavy duty gearbox
| Referentienummer | A-HCT800/1-10,3 |
| Merk | Advance |
| Model | HCT800/1 |
| Verhouding | 10,3:1 |
| Vermogen | 1494 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 1494 HP @ 1800 RPM |
| Bereik OPM | 800-1800 |
| Status | For sale |
| Nominale stuwkracht schroef | 220 KN |
| Niet nodig | 0,83 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-00 |
| Bedieningselementen | Mechanical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 21 /18 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 582 mm |
| LxBxH | 1152x1360x1557 mm |
| Nettogewicht | 3200 kg |
