ADVANCE MA125A - 4,7:1 Keerkoppeling
Medium/heavy duty gearbox
| Referentienummer | A-MA125A-4,7 |
| Merk | Advance |
| Model | MA125A |
| Verhouding | 4,7:1 |
| Vermogen | 26,82 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 44,7 HP @ 3000 RPM |
| Bereik OPM | 1500-3000 |
| Nominale stuwkracht schroef | 5,5 KN |
| Niet nodig | 0,0149 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-2/SAE-3/SAE-4 |
| Bedieningselementen | Mechanical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 11,5 /10 /7,5 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 125 mm |
| LxBxH | 291x454x485 mm |
| Nettogewicht | 115 kg |
