ADVANCE MB242 - 3,95:1 Keerkoppeling
Medium/heavy duty gearbox
| Referentienummer | A-MB242-3,95 |
| Merk | Advance |
| Model | MB242 |
| Verhouding | 3,95:1 |
| Vermogen | 252 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 350 HP @ 2500 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2500 |
| Nominale stuwkracht schroef | 30 KN |
| Niet nodig | 0,140 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-1/SAE-2/SAE-3 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 14 /11,5 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 242 mm |
| LxBxH | 422x744x763 mm |
| Nettogewicht | 385 kg |
