ADVANCE MB270A - 5,12:1 Keerkoppeling
Medium/heavy duty gearbox
| Referentienummer | A-MB270A-5,12 |
| Merk | Advance |
| Model | MB270A |
| Verhouding | 5,12:1 |
| Vermogen | 360 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 500 HP @ 2500 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2500 |
| Nominale stuwkracht schroef | 39,2 KN |
| Niet nodig | 0,20 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0/SAE-1 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Available |
| Opmerking | If using flexible couping, rate will rise 8% |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 /14 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring/(High) flexible coupling |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 270 mm |
| LxBxH | 594x810x868 mm |
| Nettogewicht | 675 kg |
