ADVANCE HC200 - 2:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HC200-2 |
| Merk | Advance |
| Model | HC200 |
| Verhouding | 2:1 |
| Vermogen | 360 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 440 HP @ 2200 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2200 |
| Nominale stuwkracht schroef | 27,5 KN |
| Niet nodig | 0,20 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-1/SAE-2 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 14 /11,5 inch |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 190 mm |
| LxBxH | 430x744x708 mm |
| Nettogewicht | 280 kg |
