ADVANCE HCQ1000 - 3:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ1000-3 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ1000 |
| Verhouding | 3:1 |
| Vermogen | 1566 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 2001 HP @ 2300 RPM |
| Bereik OPM | 600-2300 |
| Nominale stuwkracht schroef | 100 KN |
| Niet nodig | 0,87 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 310 mm |
| LxBxH | 994x1104x985 mm |
| Nettogewicht | 1100 kg |
