ADVANCE HCQ1400 - 2:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ1400-2 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ1400 |
| Verhouding | 2:1 |
| Vermogen | 2520 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 2940 HP @ 2100 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2100 |
| Nominale stuwkracht schroef | 110 KN |
| Niet nodig | 1,40 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 18 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 340 mm |
| LxBxH | 938x1210x1027 mm |
| Nettogewicht | 1430 kg |
