ADVANCE HCQ401 - 1:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ401-1 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ401 |
| Verhouding | 1:1 |
| Vermogen | 810 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 1035 HP @ 2300 RPM |
| Bereik OPM | 1500-2300 |
| Nominale stuwkracht schroef | 50 KN |
| Niet nodig | 0,45 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0/SAE-1 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 /14 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 220 mm |
| LxBxH | 640x900x800 mm |
| Nettogewicht | 480 kg |
