ADVANCE MV100A - 2,52:1 (7° DOWN ANGLE) Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-MV100A-2,52 |
| Merk | Advance |
| Model | MV100A |
| Verhouding | 2,52:1 |
| Vermogen | 220,32 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 367,2 HP @ 3000 RPM |
| Bereik OPM | 1000-3000 |
| Nominale stuwkracht schroef | 20 KN |
| Niet nodig | 0,1224 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-1/SAE-2 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Opmerking | 7 DOWN ANGLE |
| Afmetingen koppeling | 14 /11,5 inch |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 0 mm |
| LxBxH | 390x630x580 mm |
| Nettogewicht | 220 kg |
