ADVANCE HCT400A/1 - 13,96:1 Keerkoppeling
Medium/heavy duty gearbox
| Referentienummer | A-HCT400A/1-13,96 |
| Merk | Advance |
| Model | HCT400A/1 |
| Verhouding | 13,96:1 |
| Vermogen | 493,2 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 575,4 HP @ 2100 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2100 |
| Nominale stuwkracht schroef | 120 KN |
| Niet nodig | 0,274 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0/SAE-1 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 /14 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring/(High) flexible coupling |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 465 mm |
| LxBxH | 869X1100X1275 mm |
| Nettogewicht | 1500 kg |
