ADVANCE T300 - 8,02:1 Keerkoppeling
Medium/heavy duty gearbox
| Referentienummer | A-T300-8,02 |
| Merk | Advance |
| Model | T300 |
| Verhouding | 8,02:1 |
| Vermogen | 540 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 690 HP @ 2300 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2300 |
| Nominale stuwkracht schroef | 70 KN |
| Niet nodig | 0,30 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0/SAE-1 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Opmerking | If using flexible couping, rate will rise 8% |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 /14 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring/(High) flexible coupling |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 355 mm |
| LxBxH | 640x920x1110 mm |
| Nettogewicht | 1120 kg |
