ADVANCE HCM1400 - 3,074:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCM1400-3,074 |
| Merk | Advance |
| Model | HCM1400 |
| Verhouding | 3,074:1 |
| Vermogen | 2148,12 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 2506,14 HP @ 2100 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2100 |
| Nominale stuwkracht schroef | 110 KN |
| Niet nodig | 1,1934 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-00/SAE-0 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 21 /18 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 340 mm |
| LxBxH | 1023x1000x1118 mm |
| Nettogewicht | 950 kg |
