ADVANCE HCQ138 - 2,03:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ138-2,03 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ138 |
| Verhouding | 2,03:1 |
| Vermogen | 270 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 390 HP @ 2600 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2600 |
| Nominale stuwkracht schroef | 25 KN |
| Niet nodig | 0,15 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-1/SAE-2 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 14 /11,5 inch |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 165 mm |
| LxBxH | 504x619x616 mm |
| Nettogewicht | 200 kg |
