ADVANCE HCQ1600 - 1,51:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ1600-1,51 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ1600 |
| Verhouding | 1,51:1 |
| Vermogen | 2906,1 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 3390,45 HP @ 2100 RPM |
| Bereik OPM | 1600-2100 |
| Status | For sale |
| Nominale stuwkracht schroef | 120 KN |
| Niet nodig | 1,6145 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 21 /18 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 340 mm |
| LxBxH | 1106x1190x1056 mm |
| Nettogewicht | 1500 kg |
