ADVANCE HCQ501 - 2:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ501-2 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ501 |
| Verhouding | 2:1 |
| Vermogen | 990 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 1265 HP @ 2300 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2300 |
| Nominale stuwkracht schroef | 55 KN |
| Niet nodig | 0,55 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0/SAE-1 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 235 mm |
| LxBxH | 706x856x846 mm |
| Nettogewicht | 560 kg |
