ADVANCE HCQ700 - 2,96:1 Keerkoppeling
Light duty/high speed gearbox
| Referentienummer | A-HCQ700-2,96 |
| Merk | Advance |
| Model | HCQ700 |
| Verhouding | 2,96:1 |
| Vermogen | 1206 HP @ 1800 RPM |
| Max. vermogen | 1675 HP @ 2500 RPM |
| Bereik OPM | 1000-2500 |
| Nominale stuwkracht schroef | 90 KN |
| Niet nodig | 0,67 HP/RPM |
Functies en opties
| Sae-behuizing | Without/SAE-0 |
| Bedieningselementen | Mechanical/ Electrical |
| Aftakas | Not available |
| Afmetingen koppeling | 18 /16 inch |
| Type koppeling | Rubber block drive, with alu. ring |
Afmetingen
| Verticale afwijking | 290 mm |
| LxBxH | 898x1104x1066 mm |
| Nettogewicht | 900 kg |
